Légy részese az M.Petrol sikereinek, legyél a munkatársunk!

Az M.Petrol benzinkút hálózat szervízcsapatának bővítésére szerviz technikus munkatársat keres az Észak-magyarországi régióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Üzemanyagtöltő berendezések karbantartása, javítása
  • Nagynyomású autómosó berendezések javítása, karbantartása
  • Töltőállomásokon előforduló műszaki problémák kiküszöbölése
  • Üzemanyagtöltő kútoszlopok, üzemanyag tartályok hitelesítése
  • A munkakörrel összefüggő tűzvédelmi és munkavédelmi szabályok betartása

Miért érdemes csatlakozni hozzánk?

  • Stabil munkahely: Hosszú távú, biztos munkalehetőséget kínálunk egy stabil és megbízható vállalatnál.
  • Versenyképes jövedelem: Megfelelő bérezést és juttatásokat biztosítunk munkatársaink számára.
  • Kiváló munkakörnyezet: Modern járműparkkal és professzionális támogató csapattal dolgozhatsz együtt.
  • Szervizautó a munkavégzéshez
  • Mobiltelefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Éves bónusz / mozgóbér

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Több éves gyakorlat karbantartó vagy szervizes munkakörben
  • B kategóriás jogosítvány
  • Autóvezetési gyakorlat
  • Önálló munkavégzésre való beállítottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Benzinkút technikában való jártasság
  • Autómosó berendezések javításában való gyakorlat
  • Több szakmában való jártasság (villanyszerelő, műszerész, víz-gáz-fűtésszerelő)
  • Műszaki berendezések hibakeresésében, javításában való gyakorlat
  • Rugalmas munkavégzés, terhelhetőség

Ha ez az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, kérjük töltsd ki a jelentkezési lapot, töltsd fel szakmai önéletrajzod és a bizonyítványaid másolatait.
Töltsd ki a jelentkezési lapot és csatlakozz hozzánk még ma!

M.Petrol

Az elefántos benzinkút!

Aktuális információk